גדעון חתוכה גדעון חתוכה

עו״ד גדעון חתוכה

זה 30 שנה מלווה עו"ד חתוכה תהליכי שינוי ייעוד מורכבים של קרקעות בהיקף של אלפי דונמים. לאורך השנים צבר ניסיון רב והתמקצעות ייחודית בזיהוי הפוטנציאל הטמון בשינוי ייעודן של קרקעות ובהשבחתן באופן המיטבי.
אודות גדעון חתוכה
עו"ד גדעון חתוכה סיים את לימודי התואר הראשון במשפטים באוניברסיטת בר-אילן בשנת 1985. את התמחותו, שארכה שנתיים, עשה במשרדו של עו"ד שרגא בירן. בשנת 1987 הוסמך עו"ד חתוכה כעורך דין, ובשנת 2005 קיבל רישיון נוטריון.
לאחר הסמכתו המשיך עו"ד חתוכה לשמש עורך דין שכיר במשרד בירן, ובשנת 1992 התמנה כשותף. במשך יותר מ-25 שנה עבד עו"ד חתוכה בצמוד לעו"ד שרגא בירן והתמחה בעיקר בתחומי הנדל"ן ותכנון ובנייה.
בתחילת שנות ה-90 של המאה הקודמת ובמסגרת עבודתו, ליווה עו"ד חתוכה תהליכי שינוי ייעוד מורכבים של קרקעות חקלאיות במגזר ההתיישבותי. לאורך השנים צבר ניסיון רב והתמקצעות ייחודית בזיהוי הפוטנציאל הטמון בשינוי ייעודן של קרקעות ובהשבחתן באופן המיטבי.
כיום, ולאחר שהוביל שורה ארוכה של פרויקטים רחבי היקף ברמה הארצית למגורים, למסחר ולתעסוקה – הן במגזר העירוני והן במגזר ההתיישבותי – נמנה עו"ד גדעון חתוכה עם העילית של עורכי הדין בתחום הנדל"ן בישראל, הכוללת קבוצה מצומצמת של עורכי דין שהתמקצעו בליווי, בתכנון, בייזום ובהקמה של פרויקטים מורכבים. עו"ד חתוכה ליווה ומלווה פרויקטים בעלי משמעות אורבנית, שיצרו השפעות סביבתיות וחברתיות מרחיקות לכת באזורים שונים בישראל. הייחודיות בשירותים המשפטיים שעו"ד חתוכה מעמיד ללקוחותיו, היא המכלול השלם של השירותים ברמת התאמה שנתפרת במיוחד ללקוח הספציפי.
עו"ד חתוכה מחזיק בניסיון עשיר וייחודי בליווי הלקוח עוד בשלב החזון, גיבוש פרוגרמה תכנונית וכלכלית באופן המיטבי, ארגון ויצירה של צוות מקצועי שיעמיד את מכלול השירותים הדרושים בתהליך השבחת הקרקע (אדריכלים, יועצים, שמאים וכו'), וכן ליווי צמוד של ההליך התכנוני בפני הרשויות המוסמכות, תוך נטרול והתגברות על חסמים ורגולציה אשר יש בהם כדי לעכב או לסכל את תהליך השבחת הקרקע.
בשנת 2011, לאחר 25 שנות עבודה אינטנסיביות ויצירתיות בתחום הנדל"ן, פרש עו"ד חתוכה ממשרד בירן והקים את משרדו העצמאי, גדעון חתוכה משרד עורכי דין ונוטריון.