גדעון חתוכה גדעון חתוכה

אודות המשרד

התמחותו הייחודית של עו"ד חתוכה וצוות משרדו היא הפיכת חזון נדל"ני למציאות
על המשרד
זה יותר מ-30 שנה עוסק עו"ד גדעון חתוכה בתחומי הנדל"ן ותכנון ובנייה. בשנים האחרונות, ככל שהביקוש לקרקעות למגוון שימושים עולה, כך הופך נושא הנדל"ן משמעותי יותר ובעל השלכות מהותיות בחיי הפרט והכלל. כך גם עולה ומתחדדת ההכרה כי קרקע היא משאב מוגבל ומהווה את הנכס המוחשי החשוב ביותר הקיים לאדם, בהיותה משמשת לא רק למגורים, כי אם גם לפרנסה.
במהלך העשורים האחרונים עו"ד גדעון חתוכה, מבכירי עורכי הדין בישראל בתחום הנדל"ן והתכנון והבנייה, מלווה בעלי קרקעות ויזמים רבים מספור, אשר עומדים מאחורי פרויקטי ענק, מהמשמעותיים במדינה בתחומי המגורים, המסחר והתעסוקה. התמחותו הייחודית של עו"ד חתוכה וצוות משרדו היא הפיכת חזון נדל"ני למציאות, דרך התמודדות עם כלל האתגרים המורכבים והייחודיים לשוק הנדל"ן בישראל. האפשרות להעניק לכל יזם ובעל קרקע את הפתרון המשפטי, העסקי והרגולטורי המותאם עבורו, תוך הבאה בחשבון של כלל המגבלות והקשיים, היא יכולת אשר השתכללה על ידי עו"ד חתוכה וצוות משרדו במשך שנים רבות. כעת היא עומדת גם לרשותכם.
תפיסת העולם במשרד מעמידה במרכזה את הלקוח ואת איכות השירותים הניתנים לו, ובכל מקרה: תמיד זמין. תמיד אדיב. תמיד במקצועיות וביושרה.